Неділя 18-та після П’ятидесятниці

24 Жовтня 2021

23 жовтня 2021 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.

У неділю вісімнадцяту після П’ятидесятниці, Його Преосвященство звершив Архієрейську Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Архіпастирю за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння мит. прот. Василь Мізюк, прот. Василь Кушерський, ієромонах Осія (Лещишак), протодиякон Михайло Голіней та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Керуючий Коломийською Єпархією звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій пояснив  вчення Церкви Христової про загальне воскресіння мертвих та наголосив на тому, як християнину не стати духовно мертвим.

Після відпусту Преосвященний Владика заочно привітав клірика Кафедрального Собору митр. прот. Тараса Мойсюка із Днем Народження, побажав йому Господнього благословення та сил ще довго служити у Винограднику Христовому.

Також Єпископ Юліан привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.