Преосвященний Владика Юліан співслужив Предстоятелю Православної Церкви України за урочистим богослужінням у місті Івано-Франківськ

07 Листопада 2022

6 листопада 2022 року, у 21-шу неділю після П’ятидесятниці, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан співслужив Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію за Божественною Літургією у Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська.

Предстоятелю Помісної Української Православної Церкви співслужили: Митрополит Галицький Андрій, Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор, вікарій Івано-Франківської Єпархії Єпископ Павло, вікарій Івано-Франківсько- Галицької Єпархії Єпископ Феогност та запрошене духовенство.

Також за богослужінням молились: голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич та Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, член Єпархіальної ради Коломийської Єпархії, відомий благодійник Дмитро Нагірняк.

Після прочитання Євангелія Його Блаженство виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ.

Наприкінці богослужіння Блаженнійший Митрополит Епіфаній за заслуги перед Православною Церквою України нагородив Митрополита Іоасафа Орденом Святого Архістратига  Михаїла I ступеня, привітав його із 25-літтям служіння на Івано-Франківській кафедрі та подарував панагію і хрест.

У свою чергу Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф висловив вдячність Предстоятелю та запрошеним архієреям за спільне служіння.

Завершилося торжественне богослужіння уставним Многоліттям.