Презентація нового офіційного сайту Коломийської Єпархії

05 Липня 2021

5 липня 2021 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана,  в прес-центрі Єпархіального Управління, в рамках оголошеної прес-конференції щодо Першосвятительського візиту Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія в Коломийську Єпархію, відбулась презентація нового офіційного сайту Коломийської Єпархії, який розмістили на попередньому доменному імені – https://kolomija.com/.

На презентації були присутні: заступник голови Косівської територіальної громади Володимир Петричук; Головний редактор Телерадіокомпанії “НТК” Тамара Приходько, Головний редактор газети “Вільний голос” Валентина  Близнюк; головний редактор газети “Верховинські вісті” Роман Клим; заступник головного редактора газети “Коломийський вісник” Ольга Гаврилюк; начальник відділу інформаційного забезпечення Коломийської міської ради Михайло Качанський; начальник інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю Городенківської територіальної громади Зоряна Заячківська; головний спеціаліст відділу культури Косівської РДА прот. Василь Струк; головний спеціаліст Верховинської селищної громади Дмитро Марчук; оператор Телерадіокомпанії “НТК” Ігор Кофлюк; оператор Телерадіокомпанії “РАІ” Галина Ровенчук; фахівець з інтерв’юрування Городенківської територіальної громади Ксенія Лукієнчук, а також працівники інформаційно-видавничого відділу Коломийської Єпархії: керівник відділу – прот. Віталій Козак, заступник керівника прот. Юрій Гушул, прот. Василь Лазарович, прот. Микола Грицанюк; прот. Анатолій Момот; ієрей Іван Венгрин та протодиякон Антон Трачук.

На початку, на великому мультимедійному екрані, керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак здійснив презентацію нового сайту, розповівши присутнім про дизайн та оновлені рубрики офіційної сторінки, який буде висвітлювати діяльність Правлячого Архієрея та життя Єпархії. Зокрема, священик розповів про розміщення на сайті бази даних з фотографіями, історією та інформацією про сучасний стан храмів Коломийської Єпархії та біографіями священнослужителів, а також великої бібліотеки, де будуть розміщуватись статті на богословську тематику, повчання і життя святих.

Особливістю електронного календаря сайту являється унікальний систематичний підбір житій святих, проповідей священнослужителів, а також знаменних дат та подій в житті Єпархії та духовенства.

Також присутніх було поінформовано про інші електронні видання Коломийської Єпархії, посилання на які розміщуються  на головному сайті.

Опісля протодиякон Антон Трачук  презентував для присутніх у залі сайт головної Святині Коломийської Єпархії – Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї http://www.kolcathedral.com/.

Священнослужитель також провів екскурс по рубриках електронного видання.

Також для гостей було презентовано сайт Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації – http://www.pravmolod.com/, богословський сайт – http://www.bogskarb.com/ та YouTube канал Коломийської Єпархії, де розміщуватиметься цикл передач “Бесіди про головне”.

На завершення презентації Преосвященний Владика Юліан висловив побажання, що з оновлених видань Коломийської Єпархії бажаючі зможуть черпати необхідну інформацію для духовного вдосконалення й збагачення та розширення своїх знань  в релігійній площині.