Урочисте відкриття та освячення оновленого ліцею села Гринява

12 Лютого 2022

11 лютого 2022 року, в селі Гринява, Верховинського району, відбулось урочисте відкриття та освячення закладу загальної середньої освіти –Гринявського ліцею в рамках державної програми проекту МОН «Спроможна школа для кращих результатів».

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в урочистому заході взяв  участь настоятель Храму  Успіння Пресвятої Богородиці села Гринява та Храму Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого села Пробійнівка, Верховинського благочиння прот. Ігор Фенчук.

Відкриття закладу розпочалося із Чину освячення освітнього закладу, яке здійснив отець Ігор.

Після відпусту священик звернувся до присутніх зі словом, у якому привітав усіх із величною подією для села та передав вітання й молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Також в урочистостях взяли участь: Народний депутат України Володимир Тимофійчук; Голова Верховинської РДА Василь Бровчук; Голова Верховинської районної ради Юрій Філипчук; заступник голови Івано-Франківської ОДА Вадим Созонник; заступник директора Департаменту освіти і науки Івано-Франківської олблдержадміністрації Ігор Гаврилюк; Голова Білоберізької сільської об’єднаної територіальної громади Дмитро Іванюк; депутати місцевої ради, меценати школи, мешканці та гості села.