Урочисте відкриття та освячення відділення реабілітації і відновлювальної медицини в КНП “Надвірнянська центральна районна лікарня”

30 Березня 2023

28 березня 2023 року, в місті Надвірна, у  КНП “Надвірнянська центральна районна лікарня”, відбулось урочисте відкриття та освячення відділення реабілітації та відновлювальної медицини.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана та, на запрошення директора медичного закладу Сергія Ємельянчука, в урочистостях взяв участь благочинний Надвірнянського благочиння, настоятель Храму Святого Рівноапостольного князя  Володимира Великого міста Надвірна митр. прот. Олег Траско.

Cпочатку духовенство звершило Чин  освячення реабілітаційного відділення.

Після відпусту отець Олег звернуся до присутніх зі словом, у якому передав вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана та вручив Ікону Пресвятої Богородиці “Цілителька”, побажавши, щоб усі зусилля лікарів у цьому медичному закладі були в опіці Матері Божої.

Опісля слово мали: Голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук; народний депутат України Едуард Прощук; народний депутат України Василь Вірастюк; Голова Надвірнянської районної військової адміністрації Володимир Пасько та Надвірнянський міський голова Зеновій Андрійович.

Унікальні послуги на новітньому обладнанні надаватимуться не лише жителям Надвірнянської міської територіальної громади та області, але й пацієнтам з усієї України, особливо Українським воїнам, які стоять на захисті нашої Держави.