Відкриття виставки художника Миколи Яковини у місті Коломия

10 Липня 2022

7 липня  2022 року, в Національному музеї Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського міста Коломиї, відбулось  відкриття виставки “Різне за п’ятдесят років і десять днів”  Миколи Яковини – відомого у мистецьких колах художника, члена Національної спілки художників України, президента Українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам’яток і визначних місць, громадського діяча та політика.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана в  урочистому заході взяв участь працівник Єпархіального Управління, священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Василь Бойчук.

На початку до слова та благословення запросили священнослужителів. У своєму слові отець Василь наголосив на тому, що культурно-мистецьке та життя інших сфер повинно тривати, бо саме в таких заходах багато-хто черпає наснаги до подальшої творчості й душевні сили в цей нелегкий для Української Держави час. Також священик передав присутнім вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

На відкритті також  були присутні численні представники місцевої мистецької еліти, друзі художника, музейники та журналісти.

На завершення всі присутні мали змогу побачити  34 живописні та графічні роботи автора.