Владика Юліан благословив відкриття Різдвяного Фестивалю в місті Городенка

10 Січня 2022

9 січня 2022 року,  на центральній площі міста Городенки, відбулось урочисте відкриття традиційного Різдвяного Фестивалю.

На запрошення представників місцевої влади та організаторів, у святковому заході взяв участь Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

На початку благословити урочистості запросили духовенство.

Звертаючись до присутніх, Владика Юліан зазначив, що у часовій циклічності ми святкуємо Різдво Спасителя рік за роком, проте, якщо Христос не народиться у нашій душі, то ми жодного разу по справжньому не відчуємо це свято.

Також Архіпастир подякував організаторам та учасникам заходу за збереження святкових Різдвяних християнських традицій та побажав заступництва Новонародженого Немовляти й щедрих Божих Благословінь.

Опісля до присутніх зі словом  звернувся Городенківський міський Голова Богдан Миколайович Кобилянський.

Цього року дійство було справді колоритним, адже прозвучало багато давніх і сучасних колядок, як у супроводі музичних інструментів, так і акапельно. Погляд присутніх милувало автентичне убранство колядників, а також сценічні виступи вертепів.

Преосвященного Владику на святі супроводжували: благочинний Городенківського благочиння митр. прот. Богдан Мороз, а також член Єпархіальної ради Коломийської Єпархії Дмитро Дмитрович Нагірняк.

Після завершення Фестивалю, Його Преосвященство, в рамках архіпастирського перебування на Городенківщині,  відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці села Торговиця, де привітав духовенство благочиння, парафіян Храму із Різдвом Христовим та звершив Таїнства Хрещення й Миропомазання над младенцем Діонісієм – новонародженим сином настоятеля Храму прот. Ігоря Івасютина та добродійки Іванни.