Владика Юліан нагородив Гуменяка Івана Михайловича високою церковною нагородою

04 Жовтня 2021

4 жовтня 2021 року, в залі засідань Єпархіального Управління, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, привітав відомого громадського діяча та підприємця Гуменюка Івана Михайловича із Днем Народження, яке він святкував напередодні та нагородив його високою церковною нагородою.

Архіпастир відзначив активну громадську позицію Івана Михайловича, побажавши йому Божого Благословення, міцного здоров’я, сил і натхнення для подальших плідних звершень на благо Церкви Христової, рідного краю та Української Держави.

Далі, з благословення Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Його Преосвященство нагородив Івана Гуменюка Медаллю “За жертовність та любов до України”.

На урочистому привітанні також були присутні: керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак, завідувач канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин та заступник Коломийського міського голови Проскурняк Сергій Іванович.