Владика Юліан нагородив прот. Василя Калина високою церковною нагородою

17 Жовтня 2022

17 жовтня 2022 року, в залі засідань Єпархіального Управління Коломийської Єпархії, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан привітав священика Храму Святителя Миколая Чудотворця села Чортовець, Городенківського благочиння прот. Василя Калина із Днем Народження та 45-літтям, яке він відзначав нещодавно та нагородив  його високою церковною нагородою.

Також Преосвященний Владика привітав із Днем Народження благочинного Городенківського благочиння, настоятеля Храму Святих апостолів Петра і Павла міста Городенки митр. прот. Богдана Мороза із Днем Народження, яке він святкував напередодні та подарував йому ікону Святого Мученика Богдана (Феодота) – копію з оригіналу ікони, яка знаходиться у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї.

Правлячий Архієрей побажав отцям Господнього Благословення, міцного здоров’я, духовної радості та сил для подальшого плідного служіння Церкві Христовій.

Далі, з Благословення Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України, Його Преосвященство нагородив прот. Василя Калина  Благословенною Митрополичою Першосвятительською Грамотою.

На святковому нагородженні були присутні: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук; керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак та завідувач Канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин.