Владика Юліан провів чергові збори духовенства Коломийського міського благочиння

27 Серпня 2021

26 серпня 2021 року, в залі прес-центру Єпархіального управління, під головуванням Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбулися збори духовенства Коломийського міського благочиння.

В засіданні взяли участь: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук, благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Тарас Мойсюк, прот. Василь Юрчук, прот. Мирослав Пушкарук, працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук, прот. Анатолій Момот, прот. Василь Кушерський, ієрей Василь Деркач, ієрей Дмитро Лісецький та протодиякон Антон Трачук.

Нарада розпочалась із молитви ”Царю Небесний”. Далі Керуючий Коломийською Єпархією окреслив план роботи зборів.

На засіданні відбулось обговорення шляхів розвитку парафій у місті Коломия, зовнішнього та внутрішнього вигляду храмів, уставного звершення богослужінь.

Архієрей наголосив на важливості  активної праці в напрямку соціального служіння та катехизації дітей і молоді,  а духовенству завжди бути готовими до викликів сучасного світу.

Також Правлячий Архієрей закликав священнослужителів продовжувати плідну співпрацю з місцевою владою, культурно-освітніми закладами, громадськими організаціями, представниками місцевих ЗМІ та участі в суспільно-політичних і культурно-мистецьких заходах міста.

На завершення Його Преосвященство закликав духовенство до ще більш ревного служіння Церкві Христовій та подав усім архіпастирське благословення.