Владика Юліан взяв участь у відкритті фотовиставки пам’яті Василя Пилип’юка “Це – моя Україна”

17 Серпня 2021

17 серпня 2021року, в Музеї Писанкового розпису міста Коломиї,  відбулось урочисте відкриття фотовиставки пам’яті видатного українського фотохудожника, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка – Василя Пилип’юка.

У мистецькому заході взяв участь Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

На початку заходу до слова та благословення запросили духовенство.

Звертаючись до присутніх, Преосвященний Владика Юліан закликав усіх помолитись за спокій душі спочилого Василя Пилип’юка, а потім поділився спогадами про геніального фотографа, якого знав особисто.

Архієрей наголосив, що пан Василь мав великий талант від Бога, адже саме Господь дає талановитим людям звертати увагу на такі речі, які нам здаються звичними і не вартими уваги.

Також Його Преосвященство зазначив, що Василь Пилип’юк був геніальною людиною, яка безмежно любила свій край та Україну і прагнув показати красу рідної Держави не тільки українцям, але й цілому світу.

Далі слово мав: Коломийський міський Голова Богдан Станіславський, депутат Івано-Франківської обласної ради Орися Книшук та друзі й колеги відомого фотографа.

Опісля для відвідувачів мистецького заходу було представлено фільм про життєвий шлях знаного фотографа.

Наприкінці заходу присутні мали змогу огляну чисельні фотоальбоми Василя Пилип’юка.

На урочистому заході Преосвященного Владику Юліана супроводжували: керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак та протодиякон Антон Трачук.