Владика Юліан взяв участь у відкритті виставки “Арт укриття” в місті Коломия

22 Липня 2022

21 липня 2022 року, в мистецькому просторі “Зодіак” Коломийського міського палацу культури та мистецтв “Народний дім”, відбулось відкриття художньої виставки коломийських митців “Арт укриття”.

На запрошення організаторів в урочистому заході взяв участь Преосвященний Єпископ Коломийський  і Косівський Юліан.

Розпочався святковий захід вступним словом ведучого – заступника  директора Коломийського міського палацу культури та мистецтв “Народний дім” Миколи Яцурака та хвилиною мовчання за загиблими воїнами України й всіма мирними мешканцями, які загинули від рук окупантів.

Далі до слова та благословення запросили Преосвященного Владику Юліана.

Звертаючись до присутніх, Його Преосвященство наголосив, що сьогоднішні події та назва нашого заходу нагадують нам, що ми опустились вниз, в укриття. Проте, насправді, споглядаючи дані твори мистецтвав, ми можемо з впевненістю сказати, що ми піднялись уверх, піднялись своїм духом до небес.

Також Правлячий  Архієрей подякував митцям, організаторам та гостям  за організований захід та побажав усім перемоги Української Держави над російськиими окупантами.

Після цього слово мали: виконуюча обов’язки начальника управлінння культури та туризму Коломийської міської ради Мар’яна Кодіна, Голова Національної спілки художників України Костянтин Чернявський, Голова Коломийської регіональної організації Національної спілки художників України Катерина Каркадим, генеральний Директор Національного Музею Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського Ярослава Ткачук, художник Мирослав Ясінський.

На завершення присутні мали змогу оглянути та придбати художні твори коломийських митців. Кошти, виручені від продажу картин, підуть на допомогу українським воїнам.

На урочистому заході Преосвященного Владику супроводжували: керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак, працівник Єпархіального Управління ієрей Василь Бойчук та завідувач канцелярії Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин.