Владика Юліан взяв участь у відкритті виставки живопису “Переможці” в місті Коломия

18 Серпня 2022

18 серпня 2022 року, в Національному Музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського міста Коломиї, відбулось урочисте відкриття виставки живопису “Переможці”, відомої київської художниці, членкині Спілки художників України, заслуженого художника України – Катерини Косьяненко.

На запрошення організаторів у відкритті заходу взяв участь Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Це по рахунку 33-я персональна виставка в творчій біографії художниці.

Спочатку до присутніх звернулась модератор виставки,  генеральний директор Національного музею Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського Ярослава Ткачук.

Далі до слова та благословення було Преосвященного Владику Юліана.  У своєму слові Його Преосвященство зазначив, що творчі люди та митці  по своєму переживають війну та в особливий спосіб, у залежності від таланту, діляться своїми переживаннями з іншими.

“Не даремно виставка має назву “Переможці”, тому що кожен із нас: чи на лінії фронту, чи той, хто перебуває в тилу, але займається волонтерством чи будь-якою іншою діяльністю для укріплення нашої Держави, докладають максимум зусиль для наближення перемоги. Ми вже перемогли ворога своєю силою духу, єдністю та любов’ю до України. Сам Господь іменується Переможцем, адже Ним переможена смерть”, – наголосив Архіпастир.

Опісля слово мали: Коломийський міський голова Богдан Станіславський, директор агенції “Арт Ангел” Віктор Гищук  та  авторка виставкових робіт – художниця Катерина Косьяненко.

На завершення Правлячий Архієрей оглянув виставку та мав можливість поділитися своїми враженнями від побаченого з іншими відвідувачами.

Преосвященного Владику Юліана на відкритті виставки супроводжували: завідувач канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин та ієрей Василь Деркач.