Владика Юліан звершив Молебень в День Конституції України

28 Червня 2022

28 червня 2022 року, в День Конституції України, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, був відслужений Молебень за переможний мир в Україні.

Богослужіння очолив Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Правлячому Архієрею під час Молебню співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк; митр. прот. Тарас Мойсюк; керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак; працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук; завідувач канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин та протодиякон Антон Трачук.

Після відпусту Його Преосвященство звернувся до присутніх зі словом, у якому зазначив: “В  ці дні, коли ворог напав на нашу Державу, ми особливо розуміємо важливість нашого Основного Закону, який захищає наші Державні символи, нашу мову, кордони, права кожного громадянина України. Основний Закон лише визначає шлях, яким потрібно йти. Решта залежить від нас, від нашої консолідації, злагодженості рішень та дій. Бо Конституція України є основою єдності українського суспільства, його життя та формування свідомої нації для боротьби з ворогом”.

Далі духовенством було звершено заупокійну Літію за спокій душ загиблих воїнів Української Армії, які мужньо захищали нашу Державу від ворога та  за усіх мирних українців, які загинули від рук російських окупантів.