Єпископ Юліан нагородив прот. Володимира Молявчика високою церковною нагородою

27 Червня 2022

27 червня 2022 року, в Єпархіальному Управлінні Коломийської Єпархії, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан привітав із Днем Народження працівника Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації, священика Храму Перенесення мощей Святителя Миколая Чудотворця села Чортовець, Городенківського благочиння прот. Володимира Молявчика, яке він відзначав нещодавно та нагородив його високою церковною нагородою.

Правлячий Архієрей побажав отцю Володимиру Божих Благословінь, міцного здоров’я, духовної радості, достатку та сил для подальшого ревного служіння Церкві Христовій.

Далі, з Благословення Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Його Преосвященство нагородив прот. Володимира Молявчика Благословенною Митрополичою Першосвятительською Грамотою.

На святковому нагородженні були присутні: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук,  керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак та завідувач канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин.