Єпископ Юліан взяв участь у другому круглому столі, присвяченому питанню викладання «Християнської етики» в закладах освіти Коломийської територіальної громади

08 Квітня 2023

7 квітня 2023 року, у приміщенні Коломийської міської ради, відбулась друга зустріч представників духовенства, педагогів та керівництва громади у рамках обговорення питання співпраці Церкви та держави в процесі викладання предмета «Християнська етика» в навчальних закладах Коломийської територіальної громади.

В заході взяв участь Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський та Косівський Юліан.

Разом із Архіпастирем в роботі наради також взяли участь: завідувач канцелірії Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин  та протодиякон Антон Трачук.

Розпочав зустріч заступник міського голови Михайло Качанський, який проінформував присутніх про ключові питання, які будуть обговорюватись та напрямок роботи засідання.

В ході обговерення присутні мали змогу поділитись думками, стосовно покращення координації між навчальними закладами спрямованого на покращення  морально-патріотичного виховання молоді.

Також на засідання розглядалось питання щодо  організації та проведення літніх таборів на території Коломийської громади.

Далі духовенство та очільники закладів освіти Коломийської територіальної громади поділилися з присутніми особливостями та досвідом проведення таборів у їхніх навчальних закладах.  

На звершення засідання міський голова Богдан Станіславський подякував присутнім  за плідну працю задля розвитку та виховання молоді.

За підсумками зустрічі було домовлено й надалі продовжувати тісну співпрацю між Церквою та місцевим самоврядуванням.