Єпископ Юліан взяв участь у мітингу-реквієму до Дня пам’яті загиблих захисників України

29 Серпня 2022

29 серпня 2022 року, на площі Відродження, біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та Небесної Гвардії, відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У  пам’ятному заході взяв участь Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Розпочався захід виступом військових, хвилиною мовчання за усіх Героїв, які віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність України та покладанням квітів до пам’ятного знака представниками влади.

Далі Преосвященний Владика Юліан очолив Панахиду за спокій душ спочилих захисників України.

За поминальним богослужінням йому співслужили: секретар Єпархіального Управління  митр. прот. Юрій Бровчук;  благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк; ієрей Дмитро Гром та духовенство УГКЦ.

Після відпусту Архіпастир звернувся до присутніх зі словом, у якому зазначив, що свобода є Даром Божим і той, хто намагається поневолювати й захоплювати в рабство інших, той служить дияволу.

Також Його Преoсвященство закликав пам’ятати у своїм молитвах Героїв усіх періодів української історії та сучасних Героїв, які віддають своє життя за свободу й незалежність Української Держави.

У пам’ятному заході також взяли участь: Голова Коломийської районної військової адміністрації Любомир Глушков, Коломийський  міський Голова Богдан Станіславський, депутати Коломийської районної та міської рад, військові та громадськість міста.