Єпископ Юліан звершив урочисте богослужіння на свято Вознесіння Господнього

02 Червня 2022

2 червня 2022 року, в день великого дванадесятого свята – Вознесіння Господнього,  Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію.

Його Преосвященству за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Яків Стефанюк, прот. Василь Кушерський, ієрей Василь Деркач, протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич та диякон Дмитро Гром.

Після відпусту Правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій зазначив, що явлення Христа після Свого Воскресіння,  утверджувало апостолів у вірі, адже Сам Господь свідчив про перемогу над смертю.

Також Архіпастир наголосив: “Христос вознісся  туди, звідки прийшов – вознісся до Бога та у Вознесінні підніс людську природу до Божественного достоїнства. Навіть під час земного життя Господь часто усамітнювався, щоб наодинці молитись та допомагав   спраглим,  стражденним,  немічним та  хворим людям, які Його шукали. Тепер людям ще легше Його знайти, адже Він перебуває там, де у Нього вірують, покладають на Нього надію і люблять Його. Він також у Церкві, в Таїнствах, у Соборній молитві, у відкритому та чистому серці людини”.

На завершення Єпископ Юліан привітав усіх зі святом та подав своє Архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Владика Юліан, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читанням Акафіста Вознесінню Господньому.