Чергова благодійна допомога Українським воїнам від парафіян храмів Городенківщини

30 Березня 2023

З 23 по 28 березня 2023 року, відбулась волонтерська поїздка в зону бойових дій з благодійною допомогою для воїнів Української Армії з Городенківщини, які захищають Українську Державу від російських окупантів.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана поїздку очолив настоятель Храму Перенесення мощей Святителя Миколая Чудотворця села Михальче, Городенківського благочиння митр. прот. Іван Терновський разом із волонтерами БФ “Незламні і непереможні”.

Для Українських воїнів волонтери повезли продукти харчування, ліки, військову амуніцію та засоби гігієни, які зібрали парафіяни Храмів сіл Городенківщини: Михальче, Топорівці, Якубівка, Городниця та Передівання.

Під час поїздки отець Іван Терновський відвідував українських воїнів на передовій та у військових госпіталях, бажаючи, з Божою допомогою,  здоровими й з перемогою повернутись до своїх рідних. Також священник передав українським захисникам вітання і молитовне благословення від Правлячого Архієрея Коломийської Єпархії, Преосвященного Владики Юліана.