Молитовне відзначення Дня Народження та Тезоіменитства Преосвященного Владики Юліана

30 Березня 2023

29 березня 2023 року, у середу п’ятого тижня Великого Посту, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, у співслужінні духовенства, звершив Божественну Літургію Ранішосвячених Дарів Святителя Григорія Двоєслова та Подячний Молебень, молитовно відзначивши День свого Народження і Тезоіменитства.

Під час урочистого богослужіння Архіпастирю співслужили: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук; благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк; керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак; працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук; ієрей Юрій Кадинський; завідувач канцелярії Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин; ієрей Дмитро Гром  та протодиякон Антон Трачук.

Після відпусту від імені духовенства Коломийської Єпархії Правлячого Архієрея із Днем Народження та Тезоіменитства привітав митр. прот. Юрій Бровчук, виголосивши вітальне слово та вручив букет білих троянд і святу просфору.

Опісля Правлячого Архієрея із Днем Народження і Тезоіменитства привітали: очільники органів влади, керівництво силових структур, воїни, благодійники й меценати, парафіяни Кафедрального Собору, інтелігенція, представники місцевих ЗМІ та громадськість.

У свою чергу Правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом, у якому зазначив: “Cьогодні ми звершили древню Літургію Ранішосвячених Дарів і немовби перенеслись в перші століття християнства – часи посиленої молитви, адже завдяки молитві ми єднаємось одне з одним, єднаємось із нашими померлими, єднаємось із нашими воїнами, які, захищають Україну від російських окупантів.

Його Преосвященство  наголосив на необхідності великої віри і впевненості  в час війни, щоб перемогти лютого ворога.

Також Архіпастир подякував усім за щирі слова привітання та спільну молитву, зазначивши, що завжди дякує Богові за дар життя, можливість бути знаряддям у Його руках та допомагати довіреній пастві йти шляхом спасіння.

На завершення Його Преосвященство подав присутнім своє архіпастирське благословення.