Преосвященний Владика Юліан благословив благодійний “Різдвяний сніданок” в місті Коломия

11 Січня 2022

10 січня 2022 року, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський, на запрошення Коломийського міського Голови – Богдана Станіславського, відвідав та благословив благодійний “Різдвяний сніданок” для самотніх людей.

Уже традиційний святковий захід організовує Єдиний центр надання реабілітаційних та соціальних послуг за фінансування Коломийської міської ради.

На початку заходу Різдвяними колядками та віншуваннями привітали самотніх людей працівники відділу культури Коломийської міської ради.

Далі благословити спільний сніданок запросили духовенство. У своєму слові Преосвященний Владика Юліан наголосив, що ми сьогодні маємо унікальну можливість усі разом прославляти Новонародженого Спасителя  та Його вічну Любов до кожного із нас,  розділяючи спільну святкову трапезу.

Опісля зі словами привітання до присутніх звернулися: Коломийський міський Голова Богдан Станіславський та керівник центру надання реабілітаційних та соціальних послуг Ірина Трачук. 

Архіпастиря на святковому заході супроводжували: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук та завідувач канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин.