Урочисте відкриття та освячення оновленого приміщення бібліотеки для юнацтва

31 Серпня 2022

29 серпня 2022 року, в місті Коломия відбулось відкриття та освячення оновленого приміщення бібліотеки для юнацтва.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана в урочистому заході взяли участь: працівник Єпархіального Управління  прот. Василь Бойчук та ієрей Дмитро Гром.

На початку до присутніх звернулась завідуюча бібліотеки Сніжана Ільядіс. Опісля зі зворушливою сценкою виступили діти – учасники “Театру тіней”.

Після цього до слова та благословення запросили духовенство. 

У привітальному слові отець Василь зазначив, що так, як кожна українська книга є неначе цеглиною в побудові величної України, так само цей бібліотечний простір повинен стати місцем, де діти зможуть проявляти й виховувати в собі якості патріота та захисника.

Також священник передав вітання і молитовне благословення від Правлячого Архієрея Коломийської Єпархії – Преосвященного Владики Юліана та подарували ікону, котра, поряд із книгами, нагадуватиме всім про духовні цінності.

Після освячення слово мали: виконуюча обов’язки начальника культури Маряна Кодіна-Іванович та завідуюча публічної бібліотеки Наталія Тарновецька.

В оновленому приміщенні бібліотеки також  діятиме “Театр тіней”, гурток акторської майстерності та щодня можна буде переглянути кінострічки.

Завершилось дійство спільною світлиною.