Урочистості з нагоди Дня вчителя в Коломийській територіальній громаді

06 Жовтня 2021

5 жовтня 2021 року, в Коломийському міському палаці культури «Народний Дім», відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в святковому заході взяли участь:  секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук, керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак та завідувач канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин.

Урочистості розпочались  спільним виконання Державного Гімну України та хвилиною мовчання за вчителями, які минулого року відійшли у вічність.

Далі благословити захід запросили духовенство. У своєму слові отець Юрій привітав освітян із професійним святом, побажав Божого Благословення, міцного здоров’я, терпеливості й вдосконалення, відзначивши їхню особливу роль у вихованні й становленні молодого покоління. Також священик передав присутнім вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Далі присутніх педагогів привітали: Коломийський міський Голова Богдан Станіславський та керівник відділу освіти Коломийської міської ради Любомир Бордун.

В урочистостях також взяли участь: секретар Коломийської міської ради Андрій Куничак та заступник Коломийського міського голови Володимир Мельничук.

Опісля відбулось відзначення грамотами і подяками вчителів за особливі досягнення у професійній діяльності.

На завершення для присутніх була представлена концертна програма.